Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Szukam] HACKA (ale nie wiem czy istnieje)


KozakSMAK

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema. Szukam hacka na mt2 pl dzięki któremu nie będę musiał czekac 24/h, ani kupowac za sm zwoji zeby wczytac kilka ku dziennie :D Istnieje coś takiego ? jeśli nie, to czy da się takie cos zrobic ? pozdrawiam :D

 

Opublikowano

Siema. Szukam hacka na mt2 pl dzięki któremu nie będę musiał czekac 24/h, ani kupowac za sm zwoji zeby wczytac kilka ku dziennie :D Istnieje coś takiego ? jeśli nie, to czy da się takie cos zrobic ? pozdrawiam :D

Taki hack nie istnieje, no chyba że stworzysz swój prywatny serwer i tak ustawisz ;)

bez gif


Opublikowano

Taki hack nigdy nie powstanie,lecz jest mały sposób na czytanie jednego KU/kamyka więcej.

Czytamy KU/Kamyk w czwartek około godziny 9:00,a następnie po konserwacji (Która się zaczyna bodajże o 10:00) mamy ponowną możliwość czytania KU/Kamyka.

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Chciałbym dodać,że ten sposób daje tylko 1 ku tygodniowo więcej.Czyli zamiast 7,czytamy 8.

ale muszę o 9 rano ? no moge powiedzmy w środe o 22:00 i w czwartek i 10 rano ? bo mi to chyba nie działa ;/

Opublikowano

idiota.. żebyś przeczytał 2 ku w dzień to musi być 1 przed konserwacją i 1 po.

 

Kurwa, ilu tu tępaków którzy w kółko-krzyżyk z kurą by przegrali..

graphic.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...